🎅Crăciunul este despre lumină, dăruire și bucuria de a fi împreună. În acest spirit, comitetul părintesc din clasele primare au organizat Târgul de iarnă, un eveniment dedicat faptelor bune și speranței.
🎅La târg au fost puse în vânzare prăjituri de casă, pregătite cu drag.
🎅Prin contribuția fiecăruia
am ales să fim aproape de cei care au nevoie de ajutor, transformând spiritul Crăciunului în fapte pline de empatie, bunătate și solidaritate!
🎅Vă mulțumesc că faceți parte dintr-o poveste frumoasă, unde bunătatea devine cel mai prețios cadou. ✨🤍
🎅Gratitudine părinților din clasele: I,,A”, I,,B”, I,,C”, a II-a,,A”, a III-a,,C”, a III-a,,D”, a IV-a,,A”, a IV-a,,B”.
🎅La mulți ani!
#Comisia #Metodică #ClaselePrimare






